Články

Everton – Chelsea: další gólová přestřelka?
article image

10.3.2016

Psychicky jsou na dně, museli skousnout bolestné vyřazení z Ligy mistrů. Teď fotbalisty Chelsea čeká čtvrtfinále FA Cupu na hřišti Evertonu. Nebude senzací, pokud to zase bude přestřelka!

Neuvěřitelných 20 gólů padlo v jejich posledních čtyřech vzájemných duelech! Loni se Londýňané radovali z ligových výher 6:3 a 1:0, v letošní sezóně Premier League Everton doma vyhrál 3:1, aby lednová odveta na Stamford Bridge skončila divokou plichtou 3:3. Tentokrát ale půjde ještě o víc – v sázce je postup mezi nejlepší čtyři týmy nejstarší klubové soutěže světa! Určit favorita je ošidné. V tabulce Premier League se oba pohybují v jejím středu, dělí je jen dva bodíky. Soutěží zatím oba kluby procházely suverénně – Everton v ani jednom ze tří zápasů neinkasoval, Chelsea dvakrát v řadě rozdala debakly 5:1, když ten poslední proti Manchesteru City (byť postavil náhradníky) se absolutně nečekal. Lepší formu chytla v poslední době Chelsea, jenže má za sebou zmiňovaný středeční šok z vypadnutí z Champions League, navíc se hraje v Liverpoolu.  Zdá se, že příznivější karty tak budou mít přece jen domácí, každopádně o dostatečný přísun gólů by se měly postarat oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Everton - Chelsea 2,5 + 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip