Články

Everton – Arsenal: prosadí se oba!
article image

17.3.2016

Zázrak se jim v Barceloně nepodařil a po vypadnutí z LM tak mohou Kanonýři uspět už jen v anglické lize, kde však na vedoucí Leicester ztrácí propastných devět bodů! Jedině výhra v Goodison Parku je tak může udržet v boji o titul…

Další nadějně rozehranou sezonu dokázali svěřenci kouče Wengera zpackat. Během jednoho týdne vypadli z FA Cupu a Ligy mistrů, k tomu se v druhé polovině sezony trápí v anglické lize, kde postupně nabrali na vedoucí Lišky výrazné manko. Přitom první Leicester v polovině února doma zdolali 2:1 a čelu tabulky se přiblížili na dva body, od té doby však v Premier League získali jenom jeden bod a jejich ztráta na lídra obludně narostla… Aby udrželi při životě titěrnou šanci na zisk titulu, který jim už dvanáct let uniká, musí Everton bezpodmínečně porazit! Ani Toffees neprožívají ideální sezonu a dokonce se krčí ve spodních patrech tabulky. Mančaft kouče Martineze sráží děravá defenzíva, která příliš často inkasuje, a také mizerné výkony na vlastním hřišti, kde prohráli tři z posledních čtyř ligových duelů! O uplynulém víkendu ale dokázali v Goodison Parku díky dvěma gólům kanonýra Lukakua vyřadit z FA Cupu slavnou Chelsea (2:0) a také na dalšího londýnského protivníka si budou věřit. Se střílením branek nemají potíže, hosté budou muset hrát ofenzivně. Fanoušci uvidí zajímavou přestřelku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Everton - Arsenal 2,5 + 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip