Články

Estoril – Liberec: podzimní derniéra přinese góly
article image

12.12.201

Stačila jedna porážka a Liberec už nemá postup do play off ve svých rukou. Pokud však získá více bodů než Freiburg doma se Sevillou, půjde dál. Estoril usiluje o první výhru, a tak ofenzivní mač přinese alespoň tři góly.

Ve skupině H Evropské ligy mají Severočeši stejný počet šesti bodů jako Freiburg, jenže v případě jejich rovnosti projde do jarního play off jejich německý rival zásluhou lepších vzájemných zápasů. Imperativ je proto jasný: Kováčova parta, která má na rozdíl od Portugalců už ligové volno, potřebuje v Estorilu získat více bodů, než Freiburg doma s už jistě postupující Sevillou. Musí proto hrát na vítězství. V prvním mači Slovan portugalský tým doma zdolal zásluhou gólů Šurala a Kováče 2:1. Také Estoril půjde za první výhrou, zatím totiž ukopal jen tři remízy, a tak se na stadionu António Coimbra Da Mota dá očekávat ofenzivní představení a alespoň tři góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Estoril - Liberec 2,5 + 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip