Články

Espanyol- San Sebastian: po debaklu zastaví svůj pád
article image

8.2.201

Teď, anebo snad už nikdy! Možná tohle bude znít v kabině Espanyolu před dohrávkou se San Sebastianem. Barcelonskému týmu se totiž hrubě nedaří a musí vyhrát, aby nezamířil k sestupu.

Šest zápasů a žádná výhra, jen dva body za remízu. Jestliže se Espanyol na podzim držel na příčkách ve středu tabulky, nyní se dostal po této sérii do kritické situace. Tři body v jednom zápase totiž naposledy získal před vánočními svátky, od té doby to s týmem jde od deseti k pěti. Posledním hřebíčkem do této neutěšené rakve byl debakl 0:6 na Realu, právě z něj se teď musí borci z Estadi Cornellà-El Prat rychle sebrat, protože na poslední nesestupové příčce mají jediný bod náskoku před Las Palmas.

 

Mají k tomu soupeře, který také nemá právě důvod k jásání. San Sebestian sice před týdnem zdolal Betis Sevilla 2:1 a vymazal tím předcházející debakl 1:5 v Gijónu, ale v tabulce má jen o dva body víc než Espanyol. Důležitý záchranářský mač hodně naznačí, s čím mohou oba týmy počítat v závěru sezony. Espanyol ví, že má nyní jedinečnou šanci zastavit svůj pád a podaří se mu to, tři body pro něj budou zlaté.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Espanyol - San Sebastian 1 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip