Články

Empoli – Crotone: bitva o postup s málo góly
article image

9.5.201

Empoli chce udržet čtyřbodový odstup od svých pronásledovatelů z Crotone, kteří by se rádi přiblížili k jejich druhé příčce zaručující přímý postup do Serie A. Důležitost mače přinese opatrnou hru a nejvýš dvě branky.

Serie B je pořádně náročná soutěž. Dvaadvacítka vlčáků se pere o dvě první příčky zaručující přímý postup o patro výš, dalších šest si to o Serii A rozdá v play off. Zatímco Palermo má pět kol před koncem soutěže na čele tabulky již nedostižný náskok 16 bodů, druhé Empoli si svoje postavení ještě musí tvrdě uhájit. Pokud dnes s Crotone padne, nechá si soupeře přiblížit na rozdíl jediného bodu! Oba soupeři podávají nevyrovnané výkony – v posledních pěti mačích Empoli třikrát vyhrálo a dvakrát padlo, Crotone dvakrát vyhrálo i remizovalo a jednou skončilo bez bodu. Podzimní duel v Crotone skončil plichtou 1:1 a maximálně stejnou brankovou úrodu uvidí diváci i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Empoli - Crotone 2,5 - 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip