Články

Elche – Villarreal: bitva nováčků pro domácí
article image

4.11.201

Loni se ještě potkávali ve druhé lize, teď už jsou fotbalisté obou klubů mezi španělskou smetánkou. V La Lize se sice více daří Villarrealu, jenže poslední zápasy, vzájemná bilance a domácí prostředí favorizují Elche.

Stále mohou pomýšlet na Ligu mistrů. Borci Villarrealu vlétli do sezóny skvěle a v tabulce se zařadili hned za Barcelonu a oba madridské kluby. Přesto jim úsměv lehce mizí z tváří, z minulých pěti zápasů třikrát prohráli a zejména poslední domácí neúspěch s Getafe hodně bolel. To Elche je na tom přesně naopak a po pomalém rozjezdu se začíná prosazovat – 10 bodů z posledních pěti zápasů je toho důkazem. Obě mužstva sázejí především na skvělou defenzívu, a tak se žádná velká přestřelka nedá očekávat. Sebevědomí ale bude na domácí straně! Vždyť loni Elche vyhrálo v Segunda Division oba vzájemné duely – doma 1:0 a v květnu na hřišti protivníka 3:2. Pokaždé soupeře předčilo ve druhé půli, což také o něčem svědčí. Proč tedy nevsadit na výhru mnohými podceňovaných domácích?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Elche - Villarreal 1 3.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip