Články

Elche – Vallecano: záchranářský duel s remízovou půlí
article image

9.2.201

Z poslední příčky zkusí uniknout plejeři domácího Elche. Spodek tabulky je pořádně našlapaný, v případě výhry opustí sestupové pozice. I hosté však nutně potřebují body, o nichž se rozhodne po poločasové plichtě.

Ani jeden ze soupeřů není v pohodě. Elche, které se vloni zachránilo v nejvyšší soutěži jen s odřenýma ušima o pouhý bod, si opět zahrává s ohněm. Svěřenci kouče Fran Escribá padli na dno po domácím debaklu 0:6 od Messiho a spol. a hlavně po těsné porážce 0:1 ve veledůležitém mači v Granadě, s níž si tak vyměnili nelichotivou 20. příčku tabulky. Hosté z předměstí Madridu patří tradičně ke kvalitnímu průměru elitní španělské soutěže, jenže teď se dvěma prohrami na Atlétiku Madrid a doma s La Coruňou nebezpečně přiblížili k dolním patrům. A vzhledem k tomu, že je v příštím kole čeká hodně těžký zápas s rozjetou „žlutou ponorkou“ z Villarrealu, dnešní ztráta by byla velmi nepříjemná. Na podzim doma s Elche prohráli 2:3 v utkání, v němž stále jen dotahovali náskok soupeře. Tentokrát proto budou opatrnější a o půli půjdou fotbalisté do kabin za nerozhodného stavu.     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Elche - Vallecano 0 1.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip