Články

Eibar – La Coruňa: souboj nováčků pro domácí
article image

15.9.201

Velká bitva nováčků uzavře 3. kolo španělské La Ligy. Fotbalistům domácího Eibaru zatím vychází vstup mezi elitu daleko lépe než La Coruni, psychicky budou uvolněnější, navíc mají diváky v zádech. Body si nenechají utéci!

Loni ovládli Segunda Division a společně dokráčeli za suverénním přímým postupem mezi španělskou fotbalovou smetánku. Teď si to fotbalisté Eibaru a La Coruni rozdají v La Lize. Pravda, hostující Deportivo je mnohem slavnějším klubem, který dokonce na přelomu milénia získal španělský titul. Zato vyslanci z 30tisícového Eibaru se letos stali 58. klubem, který kdy zasáhl do španělské nejvyšší soutěže. A této skutečnosti se nezalekli: nejprve doma porazili San Sebastian 1:0 a pak na hřišti mistrovského Atlétika padli pouze 1:2. Teď je čeká La Coruňa, která na úvod prohrála v Granadě a doma jen remizovala s Vallecanem. Jejich loňské mače ve druhé lize byly vyrovnané, Eibar nejprve doma vyhrál 2:1, v odvetě se týmy rozešly smírně 1:1. I tentokrát mají domácí v ruce trumfy a dokráčí k výhře.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Eibar - La Coruňa 1 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip