Články

Eibar – Granada: domácí poletí od úvodu za výhrou
article image

18.1.201

Patří mezi největší senzace španělské La Ligy a znovu to hodlají potvrdit. Fotbalisté Eibaru útočí na pohárové příčky a proti trápící se Granadě jsou doma jasnými favority. Potvrdí to od prvních minut.

Tohle nikdo nečekal! Předloni slavili historický postup do La Ligy po 74 letech své existence, v premiérovém ročníku mezi smetánku skončili na sestupové 18. příčce. Jenže kvůli dluhům šlo dolů třinácté Elche a Eibar se tak se štěstím zachránil. To jako by jeho hráčům vlilo do žil nový elán a v této sezóně předvádí senzační věci. Z prvních osmi kol prohráli jen s Atlétikem, po prosincovém propadu přišlo lednové oživení a tři výhry v řadě! Díky tomu se Eibar vyhoupl na šestou příčku zajišťující účast v Evropské lize a v případě výhry se na ni může opět vrátit. Doma s Granadou by to neměl být nesplnitelný úkol, vždyť už na půdě protivníka v srpnu s přehledem 3:1 vyhrál. Granada se navíc pekelně trápí, tři z posledních čtyř zápasů prohrála a sestupová hrozba je pro ni čím dál reálnější. Ani sázka na urputnou obranu nejspíš stačit nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Eibar - Granada 1/1 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip