Články

Edmonton – Pittsburgh: Tučňáci odvezou body
article image

5.11.2015

Olejáři už nejsou takovými otloukánky jako v nedávné minulosti, zranění zázračného mladíka McDavida ale jistě jejich hru negativně ovlivní. Toho by měl hostující Pittsburgh, jehož výkony mají vzestupnou tendenci, ve vzájemné bitvě využít!

Slavní Olejáři se v posledních letech utápěli v mizérii. Letos si ale vedou o poznání lépe! Ačkoliv bodů nemají na kontě tolik, kolik by si asi představovali, posun ve výkonech směrem k lepšímu je patrný. To je zásluhou jednak nového kouče McLellana a také jedničky letošního draftu Connora McDavida. Talentovaný Kanaďan potvrzuje zvěsti o zázračném talentu a výrazně pozvedl nejen spoluhráče z lajny, ale celou ofenzívu Oilers. Zranění z utkání s Philadelphií jej ale přibrzdilo v rozletu, jeho dlouhá absence je pro Edmonton velkou ránou. Pittsburgh se do sezony pomalu rozjížděl navzdory letnímu zisku obávaného kanonýra Kessela, jenž měl vyšperkovat již tak hvězdnou ofenzívu Penguins. Souhru se spoluhráči ladil asi déle, než se čekalo, nyní už si s nimi ale rozumí na výbornou a Tučňáci válí. Osm z posledních devíti utkání Crosby a spol. vyhráli, naposledy uspěli na ledě Vancouveru 3:2. Také s Edmontonem si Pittsburgh poradí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Edmonton - Pittsburgh 2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip