Články

Edmonton – Pittsburgh: Kunitz popraví Olejáře
article image

10.1.201

Kanadskou misi zahájili Tučňáci výtečně a po triumfech nad Jets a Canucks si brousí zuby také na Oilers. V posledním vzájemném duelu uspěl Pittsburgh doma 3:2, na čemž se jedním gólem podílel střelec Kunitz. V odvetě se trefí znovu!

Vysoké předsezonní ambice vystřídalo velké zklamání. Ani letos Edmonton neprolomí mizérii z posledních let a zůstane bez play off. Slavný kanadský mančaft je v Západní konferenci poslední, i když ofenzivně na tom není špatně (Hall, Eberle, Yakupov, Hemský, Nugent-Hopkins). Směrem dozadu to ale Oilers flákají, jejich 161 inkasovaných branek je nejvíce v celé NHL! To Penguins suverénně kralují Východní konferenci, ačkoliv je dlouho trápila rozsáhlá marodka. Ani v současnosti nemá kouč Bylsma k dispozici kompletní kádr (Kobasew, Dupuis, Martin, Bennett, Vokoun), do hry už se alespoň zapojil hvězdný centr Malkin, čímž opět výrazně vzrostla jejich palebná síla, která je dlouhodobě výrazně nadprůměrná. Jedním z tahounů černožlutého útoku je kanonýr Chris Kunitz, jenž hraje v první lajně s hvězdným Crosbym. Nejproduktivnější hráč NHL a kapitán Pittsburghu zásobuje Kunitze lahůdkovými pasy a budoucí kanadský olympionik z toho těží – na kontě už má 23 přesných zásahů a je šestým nejlepším kanonýrem soutěže. V posledních dvou duelech vyšel střelecky naprázdno, v Edmontonu by se mohl trefit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Edm-Pit: Kunitz C. ano 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip