Články

Edmonton – Nashville: góly padat nebudou
article image

28.10.2014

Olejáři prožívají po tragickém začátku výrazné herní i výsledkové vzepjetí, na Predátory nastoupí s cílem urvat pátou výhru v řadě! Výkony Nashvillu ale jsou jedním z nejpříjemnějších překvapení úvodu sezony, bude to boj!

Série pěti proher, během níž bodovali jen při prohře v nájezdech ve Vancouveru a museli překousnout výprasky od Los Angeles (1:6) i Arizony (4:7), posloužila hokejistům Edmontonu v úvodu nové sezony jako důrazné varování, že se s hurá hokejem znovu nikam nedostanou. Názornou lekci svěřenci kouče Eakinse evidentně pochopili a začali zejména ke svým defenzivním povinnostem přistupovat o poznání zodpovědněji, což se ihned pozitivně projevilo na jejich výsledcích – čtyřikrát v řadě zvítězili a opustili chvost tabulky Západní konference. Naposledy Olejáři předvedli skvělý výkon proti rozjetému Montrealu, jehož nebezpečné ofenzívě ani jednou nedovolili skórovat a jako teprve druhý tým v letošní sezoně získali cenný skalp Canadiens (3:0). To jim dodá do dalších bojů pořádnou porci sebevědomí! Predátoři ale nedají svou kůži lacino, dosud vyhráli pět z osmi duelů a nebodovali jen v posledním klání s Pittsburghem (0:3). Soupisku nemají natřískanou ofenzivními hvězdami, jejich hra vychází ze zodpovědné defenzívy, kterou z branky jistí skvěle chytající Pekka Rinne (úspěšnost 93,2%). Zápasy Predators tak nebývají příliš bohaté na góly, letos zatím jenom v jednom bylo k vidění alespoň šest branek. Ani na ledě Edmontonu přestřelku nepředvedou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Edmonton - Nashville 5,5 - 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip