Články

Edmonton – Montreal: derby góly nenabídne
article image

27.10.201

Olejáři se po tragickém rozjezdu do sezony zvedli a tři výhry v řadě jim jistě vlily do žil pořádnou porci sebevědomí! Jejich kanadští rivalové z Montrealu hrají od začátku skvěle a zkusí rozjeté domácí zkrotit, bude to ale bitva!

V prvním pěti duelech sezony ani jednou nezvítězili a jejich fanoušci se hrozili, že budou svědky dalšího tragického ročníku v podání Oilers. Výprasky od LA Kings (1:6) a Arizony (4:7) ale hokejisty Edmontonu probudily z letargie a od té doby předvádí výrazně kvalitnější výkony! A to především v obranné třetině, kde zodpovědně přistupují k protivníkům a nenechávají jim tolik prostoru jako dříve ke kombinaci, střelám ani dorážkám. A díky zlepšení defenzivní činnosti začali Olejáři vítězit a postupně si poradili s Tampou (3:2), Washingtonem (3:2) a s trápící se Carolinou (6:3). Přidat do sbírky čtvrtý triumf ale nebude snadné, rozjetý Montreal v osmi duelech jenom jednou prohrál a na Edmonton si bude věřit! Canadiens také výtečně brání, v jejich mladém a po úspěchu hladovém týmu najdeme celou řadu skvělých bruslařů (Galchenyuk, Gallagher, Sekáč, Pacioretty), kteří se svou rychlostí umí dostávat do šancí. Skvěle hraje český forvard Tomáš Plekanec, jenž kromě důsledného plnění defenzivních povinností přidává nevídanou ofenzivní nadstavbu a je dokonce týmovým lídrem v produktivitě (5+4). Také na ledě Edmontonu by měl patřit k tahounům Canadiens, vyrovnané utkání ale asi mnoho gólů fanouškům nenabídne.      

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Edmonton - Montreal 5,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip