Články

Edmonton – Chicago: mizérie Oilers neskončí
article image

17.11.2015

Olejáři upadli do herní a výsledkové krize a propadli se na dno Západní konference. Ukončit mizérii zkusí v souboji s aktuálními držiteli Stanley Cupu z Chicaga! Ani Blackhawks příliš nezáří, kvalitou však domácí výrazně převyšují…

Solidní výkony ze začátku sezony, které daly fanouškům Oilers naději snít o play off, jsou zapomenuty. Celek z Alberty se po zranění zázračného mladíka Connora McDavida vrátil do mizérie, v níž se potácel během posledních sezon. V posledních pěti duelech čtyřikrát prohrál v normální hrací době a zvítězil jen v prodloužení na ledě trápícího se Anaheimu (4:3). Olejáři příliš inkasují a s produktivitou jsou na štíru, návrat domů po čtyřech venkovních duelech by ale měl jejich hře prospět, přeci jen se před svými fanoušky umí vybičovat k dobrým výkonům a dokázali tam porazit Philadelphii, Detroit či silný Montreal. Na Chicago na začátku minulého týdne nestačili, když padli na hřišti Blackhawks 2:4, a ani odvetu asi neovládnou. Hosté mají sestavu našlapanou kvalitou, a i když výkony nepředvádí optimální, stále patří k lepším týmům Západní konference a jejich hvězdný útok se jen těžko brání. Jeho hlavním tahounem je aktuálně nejproduktivnější borec NHL Patrick Kane (13+15), jenž se jedním gólem podepsal pod nedávnou prohru Oilers. Další trefou pomůže Blackhawks k triumfu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Edmonton - Chicago 2 1.50
Dá gól (včetně prodloužení) - Edm-Chi: Kane P. ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip