Články

Dynamo Moskva – Slovan: jak zahájí trip?
article image

9.9.2015

Po pěti utkáních v Bratislavě se hokejisté Slovanu vydávají na třízápasový trip. Na úvod je čeká bitva s moskevským Dynamem, které hraje sedmý domácí mač v řadě. Než se hostující borci poprvé venku rozkoukají, uteče jim první třetina.

Po pěti utkáních v Bratislavě se hokejisté Slovanu vydávají na třízápasový trip. Na úvod je čeká bitva s moskevským Dynamem, které hraje sedmý domácí mač v řadě. Než se hostující borci poprvé venku rozkoukají, uteče jim první třetina.

Dynamo se v létě přestěhovalo z Lužnik do nového komplexu VTB Park. V premiéře zdolalo v prodloužení Novosibirsk a ze šesti utkání vydolovalo 12 bodů, což ho na Západě řadí na čtvrtou příčku. Slovan se po dvou úvodních porážkách přeci jen vzchopil, když ze tří dalších duelů svěřenci českého kouče Miloše Říhy dva vyhráli. Naposledy 3:2 nad Medveščakem Záhřeb.

Dvojnásobný vítěz Gagarinova poháru zatím vstřelil 22 gólů, z nichž sedm si připsali obránci – čtyři Kanaďan Mat Robinson a tři posila Moskvanů z Nižného Novgorodu Jusso Hietanen. Nejproduktivnějším útočníkem je třígólový Maxim Cvetkov. Na straně Slovanu je nejproduktivnější český forvard Lukáš Kašpar se dvěma góly a třemi asistencemi.

Bratislavané se s Dynamem v minulé sezoně utkali dvakrát a vždy prohráli: doma 0:2 a v Lužnikách vysoko 2:7.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip