Články

Dynamo M. – Petrohrad: Kovalčuk pokoří mistry
article image

27.9.201

Dvakrát za sebou padl, další porážku si už nemůže dovolit! Petrohrad ale nastoupí k těžkému utkání na ledě mistrovského Dynama, které je doma zatím stoprocentní. Spoléhat bude na pomoc snajpra Kovalčuka, měl by se znovu trefit!

Celek z Petrohradu je našlapaný velkými jmény a nic jiného než zisk titulu si nepřipouští. Do KHL vlétl jako uragán a sedmi výhrami v řadě ukázal velkou sílu. Jenže dobře šlapající petrohradská mašina se následně mírně zadrhla, když překvapivě prohrála doma s ukrajinským Doněckem 2:4. Také v dalším zápase tahali Červenka a spol. za kratší konec provazu, na ledě nováčka Záhřebu padli 3:4 na nájezdy. Další zaváhání už pro ambiciózní celek nepřipadá v úvahu, navíc získání skalpu mistrovského Dynama by bylo cenným triumfem. Jenže moskevský mančaft doma čtyřikrát zvítězil a v tabulce šlape vedoucímu Petrohradu na paty, výhrou v základní části by se na něj bodově dotáhl. Základem jeho úspěchu bude udržet na uzdě ofenzivní hvězdy Petrohradu, největší nebezpečí bude domácím hrozit z hole Červenky (5+7), Tichonova (6+2) a Kovalčuka (6+3). Právě hvězdný kapitán Kovalčuk, jenž do Petrohradu utekl před sezonou z New Jersey, po pomalejším rozjezdu potvrzuje pověst famózního snajpra. V Záhřebu dvakrát skóroval, s obranou Dynama si také poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - DMo-Pet: Kovalčuk I. ano 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip