Články

Dynamo – CSKA: derby mnoho gólů nepřinese
article image

22.1.201

Vrcholem středečního programu KHL bude moskevské derby mezi obhájcem prvenství Dynamem a jeho rivalem z CSKA. Oba soupeři spoléhají na dobrou obranu a ve vzájemném souboji tomu nebude jinak, gólové hody divákům servírovat nebudou.

Domácí suverénně vládnou Západní konferenci a potvrzují roli favoritů na zisk Gagarinova poháru. Nedávno si prošli menším útlumem, kdy padli v Jugře 2:3 na nájezdy a následně utrpěli výprask 3:6 od našlapaného Petrohradu, nyní už jsou ale zpět ve formě, což dokázali výhrami v Mytišči (3:1) a Jaroslavli (4:3). Dynamo spoléhá na týmové pojetí, má perfektně organizovaný a zažitý systém hry, v němž klade důraz na zodpovědnou práci v defenzívě. Většinou tak mnoho branek neinkasuje a střílení gólů má rovnoměrně rozloženo na všechny čtyři útoky. Ačkoliv má třetí nejproduktivnější ofenzívu ze všech týmů, v nejlepší třicítce bodování KHL nikoho z celku úřadujících šampionů nenajdeme… To v kádru hostí velké individuality nechybí. Herně vyčnívá především Alexander Radulov (9+24), i když se od ruského reprezentanta před sezonou čekala větší porce vstřelených branek. Jeho mančaft je v Západní konferenci pátý a veze se na vítězné vlně, proti Dynamu bude chtít vybojovat pátý triumf v řadě. Také herní styl CSKA vychází ze solidní obrany, moskevské derby tak nejspíše bude vyrovnané a mnoho gólů v něm nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - D.Moskva - CSKA Moskva 5,5 - 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip