Články

Dynamo – Čerepovec: domácí si zastřílí
article image

6.12.2015

Prestižní moskevské derby s CSKA hokejisté Dynama zvládli a triumfovali v nájezdech 2:1, dobrou formu nyní zkusí přetavit ve vítězství nad posledním týmem Západní konference Čerepovcem. A především v ofenzívě se jim bude dařit více.

Vydřená výhra nad rivaly z CSKA jistě borce Dynama povzbudí do dalších bojů, těžký duel zvládli skvěle takticky a předvedli solidní výkon v defenzívě. A to hlavně díky gólmanu Jerjomenkovi, jenž pochytal 33 střel soupeře v čele s obávaným kanonýrem Radulovem. Směrem dopředu už to přeci jen bylo v podání Dynama horší, ovšem v utkání s Čerepovcem by měl ukázat svou ofenzivní sílu, která je opravdu velká, vždyť jen Ufa a Magnitogorsk vstřelily více branek než mančaft z hlavního města. O produkci moskevského týmu se rovnoměrně starají všechny lajny, bodově vyčnívají především ofenzivní bek Robinson (11+17) s forvardy Tsvetkovem (5+21), Kokarevem (11+10) a Karsumsem (10+8). Čerepovec je v Západní konferenci poslední, od poloviny listopadu se z vítězství v jedenácti duelech radoval pouze jednou… V defenzívě nejsou hosté nejsilnější, alespoň tři branky domácí vstřelí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - D.Moskva - Čerepovec 2,5 + 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip