Články

Dyn. Moskva – Kiryat Shmona: handicapový triumf domácích
article image

31.7.201

Ruský velkoklub vstupuje do pohárů a jeho prvním soupeřem bude v 3. předkole Evropské ligy izraelský Kiryat Shmona. Favorit utkání je jasný, domácí Dynamo disponuje o poznání kvalitnější soupiskou a to se na hřišti projeví!

Ve specifickém izraelském prostředí se hostujícím týmům vždy hraje špatně, klíčem k úspěchu je tak především vítězství v zápase na vlastním hřišti. Toho si je také moskevské Dynamo dobře vědomo a k odvetě by jistě chtělo nastupovat s vědomím vysokého triumfu z prvního vzájemného klání. Zkušený a kvalitní mančaft na to, aby se toto přání stalo skutečností, kouč domácích Čerčesov má, spolehnout se totiž může na celou řadu evropskými poháry ostřílených borců (Žirkov, Kurányi, Denisov, Samba, Dzsudzsák, Berezovsky). Shmona předloni bojovala v základní skupině Evropské ligy mimo jiné i s pražskou Spartou, získala však jen dva body a skončila poslední. Loni v pohárové Evropě chyběla a letos její účast nebude mít dlouhého trvání. Kvalitou za Dynamem výrazně zaostává, v Moskvě neuspěje. Prohraje alespoň o dvě branky.   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dyn.Moskva - Kiryat Shmone 0:1 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip