Články

Dyn. Moskva – Čeljabinsk: hladký triumf favorita
article image

24.9.201

Celek z hlavního města patří k nejproduktivnějším týmům Západní konference KHL, naopak hostující Traktor vstřelil nejméně branek ze všech týmů soutěže. Vzájemná konfrontace na ledě Dynama by podle toho měla dopadnout!

Pondělní řežbu Dynama s rivaly z Petrohradu sledovalo v Moskvě více než 10 tisíc fanoušků a většina z nich odcházela spokojena. Domácí totiž prohrávali na začátku druhé třetiny už 0:2, předvedli ale velký obrat a zvítězili 3:2. Obhájce mistrovské trofeje tak porazili během jednoho týdne už podruhé (předtím 4:2) a všem soupeřům důrazně naznačili, že se s nimi opravdu musí počítat. Borci jako Tsvetkov (3+7), Karpov (3+4), Karsums (3+3) či Pestuško (3+3) táhnou útok Dynama, jenž je s průměrem 3,1 gólů na utkání jeden z nejúdernějších v celé KHL. Nesmíme ale zapomínat ani na produktivní beky Robinsona (6+4) a Hietanena (3+3), kteří válí při přesilovkách! Čeljabinsk je ve Východní konferenci mimo elitní osmičku, prohrál sedm z dvanácti duelů nového ročníku, z toho šest v základní hrací době. Na vině je mizerná ofenzíva, pouhých 18 přesných zásahů je suverénně nejméně v KHL. Čeljabinsk navíc postrádá kvalitního kanonýra a zlepšení je tak v nedohlednu. Dynamo zvítězí v handicapu!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - D.Moskva -1,5 - Čeljabinsk 1 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip