Články

Dukla – Zlín: na Julisce se bude slavit
article image

29.10.2015

Pražané se v tabulce české ligy nepohybují na příčkách, na nichž by chtěli být. Výhra nad Zlínem by jejich pozici přeci jen výrazně vylepšila a přinesla by do kabiny Dukly potřebné zklidnění. Nováček nijak nezáří, na Julisce padne!

Jen dvakrát v úvodních jedenácti kolech sezony zvítězili fotbalisté Dukly a není tak divu, že jim patří až dvanáctá pozice v tabulce. Dříve výstavní defenzíva pražského celku totiž nefunguje tak dobře jak v sezonách minulých, což je pro každý tým, jenž se na vstřelení gólů hodně nadře, vždy velkým problémem. To je případ i Dukly, její výkony ale přeci jen mají stoupající tendenci a je jen otázkou času, kdy začne vítězit. Proti Slavii (1:1) a naposledy i Jablonci (3:3) svěřenci kouče Kozla hráli velmi dobře především směrem dopředu, což by měli proti Zlínu přetavit ve vítězství! Nováček ze Zlína famózně odstartoval a držel se v kontaktu s nejlepšími. V posledních pěti duelech ale 3x prohrál a dvakrát plichtil a především v duelech se silnými soupeři herně nestačí. Na Julisce neuspěje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dukla - Zlín 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip