Články

Dukla – Teplice: velká bitva na Julisce
article image

28.7.2016

Nová sezona českého fotbalu začne na Julisce, kde domácí Dukla přivítá Teplice. Hosté loni prožili mizerný ročník a dokonce se strachovali o záchranu, Pražané na tom nebyli o mnoho lépe. Fanoušci uvidí velkou bitvu s minimem branek.

Navzdory loňské mizérii Teplice před sezonou vyhlásily ambiciózní cíl – pohybovat se v horních patrech tabulky a případně zaútočit i na poháry! K týmu přišel nový kouč Šmejkal, pod jehož vedením Severočeši prožili podařenou přípravu – v sedmi zápasech ani jednou neprohráli (4 výhry a 3 remízy) a inkasovali jediný gól! To jistě vlilo hráčům do žil potřebné sebevědomí, s nímž vyrazí do první bitvy nového ročníku. K utkání na Julisce přistoupí zodpovědně, budou poctivě bránit a po zisku míče vyrážet do protiútoků. Také Dukla loni selhala a konečné desáté místo bylo velkým zklamáním. Pod vedením nového trenéra Šilhavého prošel kádr mančaftu z hlavního města velkou obměnou, přišli hlavně zkušení borci jako Šimůnek, Kušnír či Podaný. Dukle výsledkově vyšla příprava, z osmi zápasů prohrála jen jednou a na závěr porazila anglický Norwich 3:1. V domácím prostředí bývají Pražani tradičně silní a to by mělo platit také letos. S Teplicemi by si po boji měli poradit, přestřelku ale asi bitva na Julisce nenabídne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Dukla - Teplice 2,5 1/-2,5 3.87
Počet gólů - Dukla - Teplice 2,5 - 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip