Články

Dukla – Teplice: prosadí se oba
article image

26.11.2015

Na Julisce se utkají týmy, které zůstávají v letošní sezoně výrazně za očekáváním a po čtrnácti odehraných zápasech okupují příčky v dolní polovině tabulky! Dukla ale na Teplice v poslední době umí zahrát, získá důležité tři body?

Severočeši chtěli atakovat pohárové příčky, aktuálně jsou ale až devátí a už tři kola čekají na vítězství, naposledy doma plichtili s Jabloncem 2:2. Smůlu zkusí protrhnout na Julisce, kde se jim ale vůbec nedaří – v posledních třech sezonách tam třikrát prohráli s celkovým skóre 2:12! K tomu s neoblíbenou Duklou padli také v přípravě na letošní ročník (1:4) a na zápas v hlavním městě se tak jistě příliš netěší... Uklidňovat je snad může jen fakt, že domácí jsou na tom nyní ještě hůř než oni a patří jim až dvanáctá příčka tabulky, když v průběhu celé podzimní části zatím dokázali pouze 3x zvítězit. Mančaft kouče Kozla nezvykle často inkasuje a sbírá příliš remíz (7), jen Jablonec jich letos získal víc. V poslední době ale nabraly výkony Dukly přeci jen vzestupnou tendenci, od 9. kola jen jednou prohrála. Na oblíbeného soka si jistě bude věřit, Teplice ale umí zlobit z kontrů a neměly by vyjít střelecky naprázdno. Oba soupeři se prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Dukla - Teplice ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip