Články

Dukla – Sparta: vyrovnaný první poločas
article image

19.4.2016

Dohrávku 19. kola nejvyšší české soutěže hostí pražská Juliska, kde Dukla přivítá o titul bojující rivaly ze Sparty! Domácí půjdou do těžkého souboje povzbuzeni demolicí Jablonce 6:1, na borce z Letné navíc doma umí…

Doma drtí každého, kdo se jí postaví do cesty, a na Letné se tak pyšní stoprocentní bilancí. Jenže venku to už v podání Sparty není taková sláva – v posledních dvou duelech padla v Uherském Hradišti se Slováckem (0:2) a poté jen plichtila v Ďolíčku s Bohemians 1905 (2:2). První Plzeň, s níž se střetne v neděli, tak druhým Pražanům odskočila na rozdíl jedenácti bodů a cestu k titulu má umetenou… Jedině výhra na Julisce a následný triumf nad Západočechy by tak mohly partu kouče Ščasného reálně udržet v boji o mistrovské vavříny, ovšem na hřišti Dukly se sparťanům nedaří – z posledních tří návštěv dvakrát odjížděli bez bodů. Navíc tentokrát narazí na nabuzeného protivníka, který v posledním utkání rozstřílel 6:1 Jablonec a na městského rivala si bude věřit! Lafata a spol. se musí vyvarovat špatného vstupu do zápasu, při ztrátách se Slováckem i Klokany vždy brzy inkasovali a už se jim nepodařilo manko umazat. Tentokrát si ale jistě začátek utkání pohlídají, první poločas by mohl být vyrovnaný.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Dukla - Sparta Praha 0 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip