Články

Dukla – Sparta: první půle vítěze neurčí
article image

28.2.2016

Doma to na ně umějí a věří si i tentokrát! Fotbalisté pražské Dukly hostí v ligové dohrávce Spartu a rozhodně nechtějí vyjít ze souboje naprázdno. Od úvodu to bude bitva a čekání na gól.

Letenští jsou v euforii po premiérovém postupu do osmifinále Evropské ligy, ale po sobotní výhře Plzně v Olomouci ztrácejí na obhájce titulu už šest bodů. Je jasné, že jejich mistrovské touhy budou nadále žít jen v případě výhry, což ovšem nebude tak snadné. Dukla v minulé sezoně dokázala Spartu poprvé v samostatné nejvyšší soutěži porazit, když doma zvítězila 1:0. A za poslední čtyři roky má na své Julisce s pražským rivalem pozitivní bilanci 2-2-1! Domácí se navíc budou chtít rehabilitovat za selhání v jiném pražském derby, před týdnem na Bohemians padli 0:1. „Očekávám od nás rapidně lepší výkon, protože kdybychom hráli jako na Bohemce, nemáme šanci,“ řekl kouč Kozel. Naopak dokážou sparťané zopakovat skvělý druhý poločas z Krasnodaru? Dost možná se budou znovu pomaleji rozjíždět, a tak sázka na remízový první poločas se jeví hodně zajímavě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Dukla - Sparta Praha 0 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip