Články

Dukla – Slavia: první půle skončí plichtou
article image

1.4.2016

Sešívaní nezvládli bitvu se Spartou a na Letné padli 1:3. Další pražské derby odehrají na Julisce, kde už chtějí naplno bodovat, aby se udrželi ve hře o poháry. Na ty chtěla útočit také Dukla, ambiciózní plány se jí ale hrubě nevydařily.

Dukla se dle předsezónních předpokladů měla pohybovat v horních patrech tabulky, možná i útočit na evropské poháry. Jenže celek kouče Kozla výrazně zůstal za očekáváním, po dvaadvaceti kolech byl v tabulce až desátý a v posledních čtyřech ligových duelech třikrát prohrál… Dukla sice dokázala v prvním jarním utkání zdolat nebezpečný Liberec 2:0, od té doby už ale bodovala jen v zápase s posledním Baníkem (2:1) a naopak nestačila na Bohemku, Jihlavu a Brno. V posledních dvou kolech vyšla Dukla střelecky naprázdno, právě nízká produktivita je dlouhodobě jejím velkým problémem. Také Slavia se na vstřelení gólů hodně nadře, kanonýr Škoda se v šesti jarních zápasech trefil jen při prohře se Spartou 1:3 a celek z Edenu tak svými brankami nečekaně táhne Tomáš Souček, jenž hattrickem sestřelil Baník (3:1) a zařídil také výhru nad Zlínem (1:0). Trápící se Dukla bude vycházet ze zabezpečené obrany, fanoušci uvidí vyrovnanou bitvu, která by mohla v prvním poločase skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Dukla - Slavia Praha 0 2.14

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip