Články

Dukla – Ostrava: duel zklamaných
article image

13.9.2015

Ani jeden z týmů nezačal ligový ročník podle svých představ. Baník ještě nevyhrál a je poslední, Dukla se zmohla na jediné vítězství a místo atakování pohárových příček ji bod dělí od sestupové. Bez gólů naděje na bodové vylepšení není…

Pražané jsou sehraní, a přestože své ambice hlasitě do světa nevytrubují, myslí si opět na umístění v popředí tabulky. Jenže kromě výhry 1:0 nad mistrovskou Plzní si v pěti kolech připsali už jen dvě remízy. Baníkovci jsou na tom mnohem hůř, protože dokázali vydolovat jediný bod za domácí plichtu s Mladou Boleslaví. Podle slov kouče Korytáře plánují na Julisce konečně zabrat. Ovšem budou to mít složité, vždyť v historii samostatné české ligy zde vstřelili jediný gól a do Ostravy si odvezli jediný bodík. Jejich defenzíva je druhá nejhorší v lize, což by se mělo projevit i v pondělní dohrávce. Na druhou stranu kromě utkání ve Zlíně vždy skórovali. Trefit by se tak mohli domácí i hosté. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Dukla - Ostrava ano 2.27

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip