Články

Dukla – Ml. Boleslav: gólová nuda nehrozí
article image

15.10.2015

Pražané před startem ročníku nepostrádali vysoké ambice, na hřišti je však zatím nedokázali předvést a po devíti kolech jim patří až jedenáctá příčka. Mladá Boleslav je čtvrtá a disponuje nejlepším útokem ligy, na Julisku jede pro tři body!

V minulých sezonách čeřili vody v horních patrech tabulky, letos se zatím borci Dukly krčí v těch spodních. Začátek sezony je totiž nezachytil v nejlepší formě. V devíti duelech dokázali jen dvakrát zvítězit – porazili pouze poslední Ostravu (4:1) a v druhém kole šokovali mistrovskou Plzeň (1:0). S bilancí 2-4-3 jim patří až jedenáctá příčka, výhrou nad Mladou Boleslaví by se bodově dotáhli na osmý Jablonec. Svěřenci kouče Kozla letos nezvykle často inkasují, v posledním utkání se Slavií ale naznačili především v defenzívě velké zlepšení a z Edenu si odvezli remízu 1:1. Pokud na solidní výkon navážou proti Mladé Boleslavi, nemuseli by zůstat bez bodů. Také Středočeši zahájili sezonu špatně, selhali v boji o Evropskou ligu a v úvodních čtyřech kolech domácí soutěže jen jednou vyhráli. Kanonáda proti Zlínu (5:2) je v 5. kole ale pořádně nakopla, od té doby ztratili jen jednou body za plichtu na Slávii (1:1) a na Julisce mohou vybojovat čtvrtý ligový triumf v řadě! Utkání týmu kouče Jarolíma musí nezaujaté fanoušky bavit, padá v nich hodně branek (průměr 4,55 G/Z). Prosadit by se na Julisce mohly oba celky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Dukla - Ml.Boleslav ano 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip