Články

Dukla – Liberec: oslabení Severočeši vydrží jen půli
article image

12.2.201

Zimní pauza skončila i v Česku, konečně startuje Synot liga. Jarní premiéru obstarají v předehrávce 17. kola Dukla s Libercem. Oslabení hosté vydrží jen poločas, poté Pražané rozhodnou.

Dukla zažila nejhorší podzim od návratu mezi elitu v ročníku 2011/12. Svěřenci kouče Kozla nedokázali vyhrát několik slibně rozehraných zápasů a mají jen čtyřbodový náskok na sestupové pásmo. I proto nutně potřebují rozjet jaro v pozitivním duchu, což bez herní praxe chvíli potrvá. Severočeši se vyhřívají na čtvrté příčce tabulky, což sami nečekali, ovšem druhou část sezóny budou mít těžší. Zatímco Pražané se posílili o Breznaníka, Vašíčka a právě libereckého gólmana Hrošša, zpod Ještědu odešli dva hlavní tahouni, reprezentanti Šural s Pavelkou! „Zápas s Duklou je pro nás první ostrý test, zda dokážeme být po těch odchodech nadále úspěšní,“ přiznal i kouč Trpišovský.

 

V přípravě podávaly oba celky podobné výkony, takže určit favorita je složité. Na podzim se soupeři v Liberci rozešli smírně 1:1, z posledních sedmi vzájemných utkání domácí celek vyhrál pouze jednou! I teď se dá očekávat hodně vyrovnaný poziční boj, ovšem časem by se měl přece jen projevit větší hlad domácích po bodech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Dukla - Liberec 0/1 4.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip