Články

Dukla – Jablonec: gólů padne poskrovnu
article image

14.4.2016

Jsou sousedy ve středu tabulky, na jaře se jim vůbec nedaří. Fotbalisté Dukly a Jablonce mají problémy zejména v koncovce a proto se nedá očekávat žádná gólová smršť.

Domácí budou chtít Severočechům vrátit měsíc staré vyřazení v poháru, hlavně ale nutně potřebují ukončit nebezpečně se natahující šňůru ligových zápasů bez vítězství a výrazněji se vzdálit sestupovému pásmu. Jenže Pražané letos hráli s Jabloncem už třikrát a ani jednou nevyhráli. „Máme jim co vracet, věžím, že to bude pro hráče motivace,“ řekl domácí kouč Kozel, jehož svěřenci v minulých čtyřech ligových kolech uhráli jen bodík. Avšak ani jejich soupeř nemá oslnivou formu a venku v lize nezvítězil od září. „Je třeba využít jakoukoliv příležitost, kterou si vytvoříme,“ měl jasno trenér Frťala. Na podzim spolu oba týmy v lize remízovaly po divoké přestřelce 3:3, tentokrát se při důležitosti duelu a mnoha absencích v obou kádrech takové hody zdaleka neočekávají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dukla - Jablonec 2,5 - 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip