Články

Dukla – Jablonec: dohrávka skončí patem
article image

30.9.201

Souboj sousedů v tabulce, které od sebe dělí jediný bod, uzavře 10. kolo nejvyšší české soutěže. Severočeši naposledy na Julisce utrpěli od Pražanů výprask 1:5, debakl se ale tentokrát opakovat nebude. Vyrovnaný duel skončí remízou.

Domácí Dukla už pět kol neprohrála, po výhrách v Příbrami 2:0 a nad Brnem 2:1 naposledy remizovala bez branek na půdě šampionů z Plzně, když velmi dobře eliminovala nebezpečnou ofenzívu mistrovského celku. Podobně dobrý defenzivní výkon musí zopakovat proti útočně laděnému Jablonci, jinak nebude mít šanci na úspěch. Směrem dozadu ale hraje stabilně výtečně, při prohře v Teplicích inkasovala dvakrát, v ostatních duelech maximálně jednou. V útoku spoléhá na zkušeného střelce Zbyňka Pospěcha, jenž už si udělal na pažbě šest zářezů, trefil se ale jen proti Olomouci a Brnu. Jablonec nebude pro Duklu snadným soupeřem, tlačí se do útoku a jistě domácí obranu pořádně potrápí. V posledním utkání zdolal Slavii 2:1 díky brance Beneše v nastavení, předtím ale dvakrát prohrál s Libercem 0:2 a Teplicemi 1:3 a není úplně v pohodě. Duklu porazil v lize jenom jednou ze čtyř duelů, Pražané navíc doma prohráli jediný z posledních 16 ligových zápasů (ve 4. kole se Slavií). Blamáž jako naposledy si na Julisce dovolit nemůžou, k utkání přistoupí opatrně. Viděl bych to na plichtu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dukla - Jablonec 0 3.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip