Články

Dukla – Bohemians: na góly hubené derby
article image

7.11.2013

Žádná gólová smršť, na to jde o hodně. Malé pražské derby slibuje spíše zmrzlý fotbal, ve kterém jsou jasnými favority domácí. Ale i oni jsou v ofenzívě spíše podprůměrné a proto diváci jako tradičně moc branek neuvidí.

Pro Duklu i Bohemians půjde o třetí ligové derby v sezoně, oba týmy předtím shodně prohrály s městskými rivaly Spartou i Slavií. Zatímco Dukla v domácí soutěži nebodovala v jediném z posledních devíti utkání, vršovický tým čeká pět kol na vítězství a během té doby pouze dvakrát skóroval. Díky poslední remíze s Mladou Boleslaví se vyšvihl z posledního místa na třinácté. Ani na Julisku ale Klokani nepřijedou prodat kůži lacino, jde jim o hodně. Venku hrají většinou prachbídně, a proto ještě více zpevní svoji obranu. V dosavadních dvou vzájemných prvoligových utkáních s Duklou nevyhráli, ani neskórovali. Za posledních pět let se oba soupeři potkali sedmkrát včetně přátelských zápasů, ve kterých se přece jen nebrání tak urputně, přesto padlo pouhých 10 branek. Ani tentokrát to nebude jiné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dukla - Bohemians 1905 2,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip