Články

Dukla – Baník: remíza v prvním poločase
article image

25.7.201

Pražané v minulé sezoně prožili nepovedené jaro a tak přes léto obměnili kádr, aby se vrátili zpět na přední ligové pozice. Baník se naopak díky parádnímu finiši v lize zachránil a také v přípravě hrál velmi dobře. Duklu potrápí!

Dvacet let na Julisce fotbalisté Baníku nevyhráli a tuto tragickou bilanci se nyní na startu nového ročníku pokusí změnit! Celek z Ostravy půjde do těžkého utkání v pohodě – loňskou sezonu zakončil pěti výhrami a jednou remízou v posledních šesti duelech, což mu zajistilo prvoligovou záchranu, v dalších sedmi přípravných zápasech během letní pauzy také nenašel přemožitele (z toho šestkrát zvítězil!). Navíc Baníku se podařilo udržet všechny opory, odešli jen hráči širšího kádru, což by se mělo pozitivně projevit na sehranosti jednotlivých řad. Ostravané mají mančaft stavěný na hru na brejky, borci jako Kukec, Svěrkoš či Narh budou domácí obranu jistě pořádně trápit! Dukla naopak obměnila kádr, na jaře totiž vyloženě zklamala, když vyhrála jen tři ze čtrnácti zápasů a klesla z třetí na konečnou sedmou pozici. Z týmů z horní poloviny tabulky měla loni Dukla nejméně produktivní ofenzívu, kterou táhl Zbyněk Pospěch, jenž vstřelil 16 branek, zkušený střelec však odešel do Chotěbuzi, což je pro pražský celek velká ztráta! V přípravě mančaftkouče Kozla vyhrál dva ze sedmi duelů a 4x prohrál, žádný ofenzivní koncert proti Ostravě asi nepředvede. První poločas by mohl být vyrovnaný, skončí plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Dukla - Ostrava 0 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip