Články

Düsseldorf – Fürth: soupeři si body rozdělí
article image

6.10.2013

Třikrát za sebou hráli fotbalisté Düsseldorfu nerozhodně, teď doma hostí rozjetý Fürth, který se může vrátit do čela druhé bundesligy. Domácí protivníka pravidelně poráželi, ale teď se spokojí i s remízou.

Bude to bitva dvou loni ještě bundesligových týmů. Předloni spolu postoupili, loni spolu sestoupili. Fürth skončil jasně poslední, zatímco Düsseldorf potopil až závěr sezóny, když ze závěrečných 10 kol získal jen dva bodíky. Fotbalisty Fortuny nezastihl ani start do sezóny v bůhvíjaké pohodě, po vítězství v úvodním kole vyhráli z následujících osmi zápasů jediný a v tabulce jsou až třetí od konce. To jejich soupeř je na tom daleko lépe a směle může pomýšlet na návrat mezi německou fotbalovou smetánku. V případě výhry by měl Fürth na čele tříbodový náskok. Jenže tak jednoduché to nebude, vždyť na Düsseldorf se mu nedaří – z posledních šesti vzájemných duelů uhrál jen dvě remízy. A plichta v současné chvíli uspokojí možná oba.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Düsseldorf - Fürth 0 3.16

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip