Články

Drážďany – Dortmund: probuzený gigant v klidu postoupí
article image

2.3.2015

V osmifinále německého DFB Pokalu zajíždí gigant z Dortmundu na hřiště třetiligových Drážďan. Zdá se, že hosté se konečně probudili a dostávají se zase do ráže. Borci Borussie to potvrdí a odvezou si jasnou výhru.

Drážďany

+ bojovnost, nemají co ztratit

- kvalita, forma

Dortmund

+ herní pohoda, silný útok, rychlost, kombinace

- chybující defenzíva

 

Před rokem sestoupili z druhé ligy do třetí a pro letošek měli velké plány na návrat. Jenže fotbalisté Drážďan nový kalendářní rok odstartovali děsivě, po čtyřech porážkách (jednou 1:2, pak třikrát v řadě 0:1) se propadli z třetí příčky po podzimu až na osmou a sny o postupu se víceméně rozplynuly. O uplynulém víkendu konečně přišla výhra 3:2 na hřišti posledního Regensburgu, jenže o náskok 3:0 hosté téměř přišli. Jaké šance mají proti Dortmundu? Zdá se, že nulové! Pravda, Borussia tápala, během své megakrize se dokonce ocitla na úplném dně bundesligy, ovšem čtyři ligové výhry v řadě plus sympatický výkon v Lize mistrů na půdě Juventusu naznačily, že gigant se dostává do ráže. V Drážďanech se očekává jasný obrázek – domácí betonování a lopotná snaha hostů se protlačit do koncovky. Individuální úroveň fotbalistů Dortmundu je ale na daleko vyšší úrovni a měli by nakonec vše v pohodě zvládnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Drážďany - Dortmund 1:0 2 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip