Články

Dortmund – Wolfsburg: urputný boj s minimem gólů
article image

16.12.2014

Měli s ním problémy už v dobách, kdy excelovali, co se bude dít teď, když stojí na pokraji propasti? Fotbalisty Dortmundu čeká ve vloženém 16. kole bundesligy rozjetý Wolfsburg a bude to urputná bitva s minimem gólů.

Je to šílená sezóna. V Lize mistrů sice vyhráli základní skupiny a těší se na jarní osmifinále s Juventusem, jenže doma v Německu je to bída. Vždyť borci Borussie zdevastovaní odchody hvězd i zraněními klíčových hráčů se plácají na sestupové 16. příčce. Co je horší, u protivníků ztratili respekt a vyskakuje si na ně kdekdo. To bude případ i Wolfsburgu, který má na kontě více než dvakrát tolik bodů a je druhý za Bayernem. Z posledních 10 ligových zápasů mají jeho hráči parádní bilanci 8-1-1 (zato domácí děsivých 2-1-7!), baví se produktivní hrou a užívají si nečekanou jízdu. Co teď ukáží na Vestfálském stadiónu, jehož peklo už spálí málokoho? Borci VfL se nemají čeho obávat, kromě parádní formy si přivezou i víru, že jim to na protivníkově stadiónu jde. Z posledních 10 zápasů si hned pětkrát odvezli body, ve třech případech dokonce všechny. Hráči Borussie se i proto tentokrát jistě nepoženou do ofenzívy a budou hrát zodpovědně zezadu – jde jim až o příliš mnoho. A hosté také nemají důvod se někam hnát. I proto se bitva dvou tradičně ofenzivně laděných týmů promění spíše v urputný boj s minimem gólů. Na nějakou ofenzivní divočinu je toho v sázce příliš mnoho.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dortmund - Wolfsburg 2,5 - 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip