Články

Dortmund – Wolfsberger: výprask pro outsidera
article image

6.8.201

Pravidelný účastník Ligy mistrů z Dortmundu letos musí vzít zavděk Evropskou ligou, nejprve ale v 3. předkole potřebuje odklidit z cesty rakouský Wolfsberger. První utkání vyhrál nejtěsnějším rozdílem, v odvetě si zastřílí.

Na život bez trenéra Jürgena Kloppa si v nové sezoně zvykají borci Dortmundu. Hvězdného kouče na lavičce Borussie nahradil někdejší lodivod Mohuče Thomas Tuchel a po loňské nepovedené sezoně zkusí vrátit vestfálského giganta zpět mezi německou špičku, navíc touží po úspěchu v Evropské lize. Tým má k dispozici kvalitní, sehraný a především v ofenzívě nesmírně silný, opory jako Gündogan, Reus, Aubameyang či Mkhitaryan přes léto v Dortmundu zůstaly a na jejich kvalitní spolupráci hodlá Tuchel stavět. Soutěžní premiéra na lavičce Borussie se mu vydařila, jeho svěřenci zvítězili ve Wolfsbergeru 1:0 a úspěšně tak nakročili k postupu. V utkání jasně kralovali, z deseti střeleckých pokusů však poslali do sítě jediný. Doma by měli mušku zpřesnit, Wolfsberger kvalitativně výrazně převyšují. Pátý mančaft loňského ročníku rakouské ligy v domácí soutěži pravidelně vysoko prohrává se Salcburkem či vídeňskou Austrií a ty kvalit Dortmundu nedosahují. Borussia si zastřílí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dortmund - Wolfsberger 3,5 + 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip