Články

Dortmund – Stuttgart: domácí si zastřílí!
article image

31.10.2013

Loni je z bundesligového trůnu sesadil mnichovský Bayern, letos ale borci Dortmundu touží znovu vystoupat až na vrchol! Zatím jsou druzí o bod za bavorským rivalem, páteční duel se Stuttgartem ale vyhrají a půjdou do čela!

Celek Jürgena Kloppa v německé nejvyšší soutěži vyhrál osm z deseti duelů, body ztratil jen v Norimberku (1:1) a v Mönchengladbachu (0:2). V minulém týdnu ukázal, že to s útokem na nejvyšší příčky v Lize mistrů i německé bundeslize myslí vážně, když zvítězil v Londýně nad rozjetým Arsenalem 2:1 a následně ovládl vyhecované derby na hřišti Schalke 3:1. V domácím prostředí v této sezoně ještě neklopýtl, pětkrát zvítězil a vstřelil skvělých 15 branek. Stuttgart nebude pro žlutočerné dravce tou nejsnadnější kořistí, po tragickém vstupu do sezony, kdy třikrát za sebou prohrál, se totiž vzchopil a v posledních sedmi duelech nepoznal přemožitele (3-4-0). Z pěti venkovních duelů dvakrát vyhrál, ovšem triumfy nad nováčky Herthou (1:0) a Braunschweigem (4:0) nelze přeceňovat. Borussia je o několik tříd lepším protivníkem, její skvěle propracovanou útočnou hru obrana Stuttgartu nedokáže eliminovat. Domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dortmund - Stuttgart 0:1 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip