Články

Dortmund – Stuttgart: Borussia si zastřílí
article image

23.9.2014

Měli opět být největším konkurentem Bayernu v boji o titul, ovšem borci Dortmundu zatím tápou a dokonce se krčí v dolní polovině bundesligové tabulky! Trápící se Stuttgart už musí porazit a to se jim na Vestfálském stadionu podaří!

V prvním bundesligovém duelu nové sezony doma padli 0:2 s Leverkusenem, poté si poradili s Augsburgem (3:2) a Freiburgem (3:1), ovšem naposledy znovu selhali, když prohráli v Mohuči 0:2. Výkony dortmundských borců jsou zatím jako na houpačce a jejich kouč Klopp věří, že proti Stuttgartu ukážou svou lepší tvář. O tom, že jsou schopni předvádět skvělé výkony, přesvědčili před týdnem při triumfu 2:0 nad Arsenalem v Lize mistrů. V souboji se Stuttgartem se ale musí obejít bez několika zraněných opor – Mkhitaryan, Reus, Sahin či Blaszczykowski jsou mimo hru. Hosté jsou na tom ale výrazně hůř než Borussia, v nové sezoně ještě nezvítězili, naopak prohráli tři ze čtyř duelů a jenom jednou rozvlnili síť! Body tak potřebují jako sůl, ovšem na Vestfálském stadionu nevyhráli přes sedm let a nic nenasvědčuje tomu, že by letos měli dlouhý půst přerušit… Útočně laděný Dortmund na svého trápícího se soka nastoupí a bude tlačit, jednu z nejhorších obran soutěže by neměl mít problém překonat. Zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dortmund - Stuttgart 0:1 1 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip