Články

Dortmund – Real Madrid: přestřelku ovládnou domácí
article image

26.9.2016

Šlágr druhého kola Ligy mistrů přinese souboj dvou ofenzivních celků. Dortmundské vosy budou chtít znovu pobodat »bílý balet« a v ódě na ofenzivní fotbal se jim to podaří.

Obhájce trofeje Real Madrid spadl do krize. Úvodní duel Ligy mistrů se Sportingem doma vyhrál s pořádnou klikou 2:1, vždyť ještě v 89. minutě prohrával! Navíc v La lize dvakrát v řadě remízoval a náskok na čele tabulky se rozplynul. Naproti tomu Borussia si vychutnává doslova snové dny. V uplynulých dvou týdnech vyhrála všechny čtyři zápasy s drtivým skóre 20:2! Návrat do Champions League oslavila stylově, výhrou ve Varšavě 6:0, poté excelovala i v bundeslize. Teď jde na Real, na který to umí. V uplynulých čtyřech letech oba soupeři sehráli šest zápasů, Borussi na svém hřišti všechny vyhrála poměrem 2:1, 4:1 a 2:0, zatímco Madridští doma zvítězili jen dvakrát. Německý klub nemá ze soupeře strach a bude hrát do útoku, což je na druhou stranu šance i pro hostující rychlíky Balea s Ronaldem. „Bude to hodně speciální zápas pro nás i fanoušky a moc se na něj těšíme. Teď se nám daří a velké plány máme i v Lize mistrů,“ připustil záložník Götze a respekt z domácích byl cítit i od kouče Zidaneho. „Zápas s Dortmundem pro nás bude hodně důležitý.“ O ofenzivní hrátky by fanoušci neměli být ochuzeni a nejspíš ani o výhru domácích.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Dortmund - Real Madrid 2,5 1/+2,5 2.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip