Dortmund - Liverpool: přestřelka pro Borussii

article image

6.4.2016 Už je tomu dlouhých jedenáct let od doby, kdy anglický Liverpool ovládl evropskou pohárovou soutěž. Letos může čekání na zisk vavřínů ukončit, ovšem přejít ve čtvrtfinále Evropské ligy přes německý Dortmund nebude nic snadného…

Velký návrat Jürgena Kloppa! Někdejší kouč vestfálské Borussie přijíždí do Dortmundu s Liverpoolem a s cílem postoupit na úkor domácích do semifinále Evropské ligy. Ovšem nečeká jej snadná práce, Dortmund je považován za nejžhavějšího adepta na celkové vítězství! V sedmnácti soutěžních zápasech roku 2016 „žlutočerní“ ani jednou neprohráli, naopak patnáct z nich vyhráli a jen ve dvou remizovali… Kloppovi bývalí svěřenci se v bundeslize drží v závěsu za vedoucím Bayernem a ve čtvrtfinále Evropské ligy si snadno poradili s jiným anglickým celkem – londýnským Tottenhamem (3:0, 2:1), na Liverpool si budou věřit. Jejich přímočarý styl, v němž excelují rychlící Aubameyang (v letošní sezoně už 36 gólů), Reus, Kagawa či Mkhitaryan, by měl na Liverpool platit, defenzíva Reds rozhodně nehraje bez chyb a jen v jednom z posledních pěti duelů udržela čisté konto… Očekávám parádní fotbal, navrch budou mít domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Dortmund - Liverpool 1+Ano 3.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip