Články

Dortmund – Leverkusen: Kiessling se opět trefí
article image

7.12.201

Na Vestfálském stadionu hostí ve šlágru 15. kola německé bundesligy třetí Borussia druhý Bayer, se kterým by se v případě vítězství bodově srovnala. Hosty střelecky táhne snajpr Stefan Kiessling, který se trefí počtvrté v řadě.

Oba týmy sází na ofenzivní fotbal, vždyť za ně nastupují dva nejlepší kanonýři minulé sezony! Domácí pistolník Robert Lewandowski už má na kontě jedenáct zásahů a je znovu hlavním tahounem nejproduktivnějšího útoku soutěže. Úřadující střelecký král Stefan Kiessling z Leverkusenu se zatím trefil devětkrát a síť dokázal rozvlnit v posledních třech duelech proti Hamburku, Hertě a Leverkusenu. Dortmund vyhrál jediné z posledních třech ligových utkání a klesl z druhé na třetí příčku tabulky, doma naposledy podlehl vedoucímu Bayernu 0:3. Ve čtrnácti duelech vstřelil 35 gólů a má nejproduktivnější útok soutěže. Leverkusen vyhrál 3x v řadě a na druhém místě tabulky vystřídal právě Dortmund, Borussii neporazil přes tři roky. Únorový vzájemný zápas obou soupeřů nabídl pět branek a vypadá to na další přestřelku, v níž by se mohl prosadit i rozjetý Kiessling!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Dor-Lew: Kiesslink S. ano 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip