Články

Dortmund – Hoffenheim: projde Borussia do semifinále?
article image

6.4.2015

Prožívají sezonu hrůzy, stále však mají naději, že na jejím konci zvednou nad hlavu cenný pohár. Borci Dortmundu se v německém poháru probojovali do čtvrtfinále, v němž vyzvou nebezpečný Hoffenheim. Pošlou jej z kola ven?

Dortmund

+ rychlost, sehranost, technika, kreativita

- výpadky formy, okénka v defenzívě

Hoffenheim

+ solidní útok, nemá co ztratit, kombinace

- chybující defenzíva, ztráta formy

 

Místo boje o titul zabředli fotbalisté Dortmundu do bojů o záchranu. Díky zlepšeným výkonům v novém roce si ale v bundesligové tabulce polepšili a mohou tak svou energii věnovat poslední soutěži, v níž mají šanci na úspěch – německému poháru. V jeho čtvrtfinále vyzvou nevyzpytatelný Hoffenheim, jenž v německé lize okupuje sedmou příčku o čtyři body před desátou Borussií. Formu ale nemají hosté nijak zázračnou, v posledních čtyřech duelech zdolali jen Hamburk (3:0) a naopak neuspěli se Schalke (1:3), Paderbornem (0:0) a o uplynulém víkendu s M’gladbachem (1:4). Na mizerných výkonech jejich obrany se podepisuje absence zraněných beků Bicakcice a Suleho, kteří nenastoupí ani v Dortmundu. Toho budou chtít domácí využít! Celek kouče Kloppa v sobotu nezvládl prestižní ligové klání s rivaly z Bayernu (0:1), v poháru se tak zkusí naladit zpět na vítěznou notu. Vrátit do sestavy by se měli kreativní Kagawa a rychlý Kampl, na hrotu útoku možná dostane přednost Immobile před Aubameyangem, jenž se proti mnichovskému gigantovi vůbec neprosadil. Svou kombinační a ofenzivní hrou by měl Dortmund nad chybujícím Hoffenheimem dominovat, potvrdí roli favorita?  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dortmund - Hoffenheim 0:1 1 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip