Články

Dortmund – Hoffenheim: předehrávku okoření góly
article image

5.12.201

Zatímco v Lize mistrů se Borussii daří a předčasně si zajistila postup do jarního osmifinále, v bundeslize se trápí a dokonce spadla na poslední místo tabulky! Ofenzivní Hoffenheim ji také potrápí, budou padat góly!

Těžko uvěřitelnou sezonu prožívají fotbalisté Borussie Dortmund. Předloňští finalisté Ligy mistrů budou mít co dělat, aby se udrželi v německé lize! Zatímco milionářskou Champions League znovu kráčí bez výraznějších škobrtnutí a předčasně si zajistili místo v jarních vyřazovacích bojích, bundesliga je pro ně zakletá – vyhráli jen tři ze třinácti duelů, naopak osmkrát prohráli a o uplynulém víkendu po výbuchu ve Frankfurtu (0:2) dokonce spadli na samotné bundesligové dno! Uctívaný kouč Klopp a jeho svěřenci se tak ocitli pod velkým tlakem a musí začít pravidelně vítězit, ovšem trápí je rozsáhlá marodka, kvůli níž jim chybí několik klíčových borců v čele s tahounem Marco Reusem. Žlutočerný válec sráží do kolen obrovské chyby v defenzívě a nebezpečný Hoffenheim bude připraven domácí potrestat za každé škobrtnutí! Hosté věří ofenzivnímu fotbalu a jejich zápasy bývají bohaté na góly, což potvrdili v minulém kole při nakonec vítězné přetahované s Hannoverem (4:3). Poslední vzájemné duely Dortmundu a Hoffenheimu bývaly solidními přestřelkami (3:2, 2:2, 1:2, 3:1) a tradice nebude porušena!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dortmund - Hoffenheim 3,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip