Články

Dortmund – Freiburg: další střelecký koncert Borussie
article image

22.9.2016

Neuvěřitelných 17 gólů během šesti dnů! Fotbalisté Dortmundu se dostali do ráže, tentokrát to má v bundeslize odnést Freiburg. A nováček si odveze také pěkný nářez.

Smolně prohráli ve 2. kole v Lipsku, jinak jsou ale dokonalí. Borci Borussie předvádí ofenzivní smršť, která bere dech. Uplynulý týden byl v jejich podání dokonalý. V prvním vystoupení v Lize mistrů ve Varšavě výhra 6:0, stejný výsledek o víkendu doma v lize s Darmstadtem a v úterý na hřišti silného Wolfsburgu další demolice 5:1. O góly se navíc postaralo dvanáct různých střelců, a to ještě mnohé opory na čele s lídrem Reusem jsou zraněné. Může takto rozjetý stroj Freiburg zpomalit? Moc se tomu nechce věřit, zvláště když s Dortmundem prohrál desetkrát v řadě. V obou venkovních zápasech letos neuspěl, naposledy padl v Kolíně n. Rýnem 0:3. A na trávníku německého giganta jej velmi pravděpodobně čeká neméně velký příděl.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Dortmund -2,5 - Freiburg 1 2.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip