Články

Dortmund – Bayern: urputný boj o Superpohár
article image

12.8.2016

Sezona v Německu začne ve velkém stylu, na Vestfálském stadionu se o Superpohár utkají giganti Dortmund s mnichovským Bayernem! Bavorský mančaft jde poprvé do boje pod vedením nového kouče Ancelottiho, naskočí na vítěznou vlnu?

Velcí rivalové by se v nadcházejícím bundesligovém ročníku měli přetahovat o německý titul a bitva o Superpohár tak může napovědět o tom, kdo je na velkou výzvu lépe připraven. Dortmund se pod koučem Tuchelem loni vrátil mezi německou elitu, když skončil v lize druhý, jenže neudržel několik klíčových opor, z nichž jednu mu přetáhl právě Bayern, který zlákal stopera a kapitána Hummelse. Vestfálský mančaft ale také zalovil v bavorských vodách, když zpět přivedl „ztraceného syna“ Maria Götzeho, jenž má být novým lídrem jeho ofenzívy. Bayern v létě opustil kouč Guardiola, jenž se s ním rozloučil ziskem cenného double, a trenérské otěže převzal zkušený Ital Ancelotti, který má za úkol šestadvacetinásobného německého šampiona udržet na výsluní. Zápasy mezi Dortmundem a Bayernem bývají vždy pořádně vyhecované a ten nadcházející nebude jiný. Čtyři z posledních pěti byly urputné bitvy, v nichž padly maximálně dvě branky. A přestřelku fanoušci znovu asi neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Dortmund - Bayern 2,5 - 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip