Články

Dortmund – Bayern: gólově se prosadí oba týmy
article image

23.11.201

Šlágr bundesligového podzimu, v němž vicemistr přivítá šampiona. Bayern se rozjel za obhajobou a Borussia potřebuje stáhnout jeho čtyřbodový náskok. V posledních pěti vzájemných soubojích se oba týmy netrefily jen jednou...

Bayern jede jako nezastavitelný parní válec a neustále prodlužuje svoji historickou šňůru zápasů bez porážky. V tomto ročníku bundesligy ztratil ve dvanácti zápasech body jen při dvou remízách. Pro Borussii nastávají zlomové okamžiky celé sezony. Na svého velkého rivala už ztrácí čtyři body, a pokud by jí Bayern utekl ještě o další tři, bylo by o německém titulu nejspíš v předstihu rozhodnuto. V minulém kole padla 1:2 ve Wolfsburgu, ale doma vyhrála všech šest zápasů při skóre 21:4. Sebevědomí jí posilují i letní výhra 4:2 nad Bayernem v duelu o německý Superpohár a fakt, že Mnichované naposledy zvítězili v Dortmundu před čtyřmi roky. Oba týmy zdobí skvostná ofenzíva a – jak bývá v jejich soubojích zvykem – trefí se střelci Dortmundu i Borussie.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Dortmund - Bayern ano 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip