Články

Dortmund – Arsenal: sladká odplata Londýňanů
article image

6.11.201

Borussia na Emirates Stadium šokovala rozjeté domácí a připravila jim první porážku v letošním ročníku Ligy mistrů. V Německu ale můžou Kanonýři žlutočerným prohru oplatit a to se jim v zajímavém duelu povede!

Skupina F nabízí dramatickou postupovou zápletku. Dortmund, Arsenal a Neapol mají shodnou bilanci dvou výher a jedné porážky a tedy stejně daleko či blízko do play off. Kanonýři si udělali zářezy na pažbě proti Marseille (2:1) a Neapoli (2:0), naopak s Dortmundem nečekaně selhali. V Londýně neproměnili gólové šance, nebezpečná Borussia je trestala z rychlých brejků a nakonec Rosického a spol. oloupila o tři body. Celek kouče Kloppa prožívá povedené období, v bundeslize v jedenácti utkáních 9x zvítězil a na vedoucí Bayern ztrácí jenom jeden bod a také v Lize mistrů živí naději na postup do jarního play off. Jeho souboj s Arsenalem nabídne dramatický a ofenzivní fotbal, v němž by o branky neměla být nouze. Šance obou týmů jsou vyrovnanější než nabízené kurzy. Dvojka!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Dortmund - Arsenal 2 4.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip