Články

Doněck – Petrohrad: první třetina góly nenabídne
article image

22.1.2014

Hosté začali bodovat a vše nasvědčuje tomu, že už se dostali z vleklé krize. Duel na Ukrajině jejich formu skutečně prověří, Doněck patří mezi nejlepší týmy Západní konference a skvěle brání. V první třetině více než jeden gól nepadne.

Ukrajinský Doněck prochází podobným vývojem jako pražský Lev – z loňského nesmělého nováčka KHL, jenž se nakonec nedostal do play off, se stal jeden z nejlepších týmů Západní konference. V dresu Donbassu válí čeští hokejisté Václav Nedorost (11+8) a Lukáš Kašpar (15+17), který je dokonce nejproduktivnějším hráčem týmu. Hlavní oporou Doněcku ale je brankář Michael Leighton, jenž s průměrem 1,75 obdržených branek na zápas patří v KHL mezi elitu a především díky němu svěřenci kouče Nazarova dosud inkasovali vůbec nejméně gólů ze všech týmů soutěže. Útok Petrohradu pevnost obrany domácích pořádně prověří, i když se mu na přelomu roku vůbec nedařilo, hráči jako Červenka, Kovalčuk či Tichonov v sobě pořád mají velký ofenzivní potenciál. I přes mizérii z konce roku, kdy nasbíral sedm porážek v devíti duelech, se Petrohrad udržel na druhém místě Západní konference a nyní už je opět ve formě – vyhrál tři z posledních čtyř zápasů a dokonce rozdrtil úřadující šampiony z Dynama Moskva 6:3. Ve většině duelů Petrohradu ale mnoho branek nepadá a utkání s dobře bránícím Doněckem nebude výjimka. V první třetině diváci uvidí maximálně jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - D.Doněck - Petrohrad 1,5 - 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip