Články

Domžale – West Ham: Kladiváři neklopýtnou
article image

27.7.2016

Loni si Kladiváři v Evropské lize uřízli ostudu, letos si zkusí reputaci napravit! Kouč Slaven Bilič a jeho parta míří do slovinského Domžale a nic jiného než vítězství si nepřipouští. A na stadionu Stožice předvedou kvality…

V minulé sezoně West Ham svou pohárovou účast nebral úplně vážně a podle toho to také vypadalo – maltskou Birkirkaru (1:0, 0:1) vyřadil až na penalty a poté vypadl s rumunskou Astrou Giurgiu (2:2, 1:2). Kouč Bilič ale byl u týmu jen krátce a od té doby s ním udělal velký pokrok – z dvanácté příčky jej v Premier League vytáhl na konečnou sedmou pozici a překonal klubové rekordy v počtu získaných bodů (62) a vstřelených branek (65). A nebýt ztráty formy v závěru sezony, mohl West Ham dokonce útočit na Ligu mistrů, za čtvrtými Citizens zaostal jen o čtyři body… Aktivní a ofenzivní fotbal, který Bilič svým svěřencům ordinuje, tak přinesl do východního Londýna úspěch a nic nenasvědčuje tomu, že by měl styl hry měnit. Přes léto Kladiváři zapracovali především na posílení ofenzívy (Lanzini, Töre, Martínez, Feghouli) a v generálce ukázali, že jim to pálí, když zdolali Karlsruhe 3:0. Domžale na rozdíl od svého protivníka už sezonu zahájilo – v EL přešlo přes Lusitanos (3:1, 2:1) a Soligorsk (1:1, 2:1), v domácí lize ve dvou duelech ukořistilo čtyři body. Rozdíl v kvalitě je ale obrovský, pokud Payet a spol. outsidera nepodcení, odvezou si vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Domžale - West Ham 2 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip